1987 Yılında kurulan Mim Design Ltd.Şti., inşaat, yapı ve dekorasyon  sektöründe, mimarlık ve içmimarlık alanlarında yerli ve yabancı firmalara yurtiçinde ve yurtdışında proje ve uygulama hizmetleri vermektedir.

Şirketimiz; konusunda deneyimli mimar ve iç mimarlardan oluşan Proje-Koordinasyon Bölümü ile; her biri kendi alanında uzman olan montör ve teknik ekipten kurulu Uygulama Bölümünden oluşmaktadır.

Firmamız, uyguladığı projelerin tamamını kendi bünyesindeki elemanlarla gerçekleştirmektedir. Bu uygulamalarda, tasarım ve proje aşamasının yanında, teknik hizmetleri de içerisinde bulunduran, mekanik-elektrik proje uygulamalarını, birlikte çalıştığı ekiplerle sürdürmektedir.

Bu kitapçıkta, geçmişteki performansımız ve gelecekteki potansiyelimiz hakkında iyi bir fikir vereceğini umduğumuz, yurtiçi ve yurtdışında gerçekleştirilen projelerimizin listesi ve bazı uygulamalarımızdan örnekler bulunmaktadır.

Mimdesign 2012 yılında uyguladığı bazı projeler link yok.

Turgut Özçin

1959'da Üsküdar'da doğdu. Moran Lisesi'ni bitirdikten sonra girdiği Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimari Bölümünü 1984 yılında tamamladı. 1987'de Özerk Ayan ile Mim Ltd. şirketini kurdu ve o tarihten bugüne çoğunlukla tekstil sektörünün önemli firmalarının içmimari projeleri ve uygulamalarına imza attı.

Özerk Ömer Ayan

1966'da İngiltere Newcastle'da doğan Özerk Ömer Ayan, Beykoz Su Ürünleri ve Meslek Lisesi'nin Elektronik bölümünü bitirdikten sonra girdiği Mimar Sinan Üniversitesi İç Mimari Bölümünden 1989'da mezun oldu. 1987'de Yük.İç Mimar Turgut Özçin ile kurdukları Mim Ltd. şirketinde önemli çalışmalara imza atmışlardır.

Mimdesign Ailesi

Turgut ÖZÇİN (Y. İç Mimar) - turguto@mimdesign.com
Özerk AYAN (İç Mimar) - ozerka@mimdesign.com
Murat DEMİRYONTAR (İç Mimar) - kmd@mimdesign.com
Perihan İNCİ MALGAŞ (Iç Mimar) - perihani@mimdesign.com
Ersin CANDEMİR (Mimar) - ersinc @mimdesign.com
Evrim DURMUŞOĞLU (İç Mimar) - evrimc@mimdesign.com
Buğra ÇETİNUS (İç Mimar)
Seliz Gündoğdu (İç Mimar - 3D Tasarım) - selizg@mimdesign.com
İrem Yenici (İç Mimar) - iremy@mimdesign.com
Mustafa AKGENÇ (Elektrik Teknikeri-Şant.Şefi) - mustafa@mimdesign.com
Kadir OCAKÇI (İnşaat Mühendisi-Şant.Şefi) - kadiro@mimdesign.com
Serdar TÜRKÖZ (B Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı-Şantiye Şefi)
Can SAYILGAN (Şantiye Sorumlusu) - cans@mimdesign.com
Bahar GÜLHAN (Yönetici Asistanı) - baharg@mimdesign.com
Semra ASLAN (Muhasebe) - semra@mimdesign.com
Raziye GÜÇLÜ (Muhasebe) - raziye@mimdesign.com
Buket GÜLHAN (Ön Muhasebe ve Satış Temsilcisi) - buket@idasistem.com
Yayla ASLAN (Mutfak Görevlisi)
Nihat ÖZLÜ (Elektrik Teknisyeni)
İbrahim ÖZLÜ (Montör)
Erol AKÇA (Montör)
Doğan YOSMA (Montör)
Hüseyin ÖZLÜ (Montör)
Hüseyin AKÇA (Montör)
Ferhat AKGENÇ (Montör)
Önder YOSMA (Montör)
Fatih KAYA (Montör)
Harun ÇOLAK (Montör)
Uğur ÖZLÜ (Montör)
Burhan BİLGİCÜ (Alçı-Demir Ustası)
Soner BİLGİCÜ (Alçı-Demir Ustası)